VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter
VTEM skitter

Як би ви не відмили кузов на мийці, неохайні диски зіпсують зовнішній вигляд авто. Неначе ви наділи новий костюм і залишилися в брудному взутті.


Навряд чи хто з цим не погодиться. Однак багато хто воліє ремонт і фарбування дисків відкласти до часу, коли знадобляться і капітальні роботи на сервісі. Інші пробують зробити ремонт і фарбування дисків самостійно, а потім чесно зізнаються, що не вийшло. То не змогли відновити геометрію погнутих частин, то стрічка, що обмежує простір розпилення фарбою була нерівно викроєна, або нещільно прикривала потрібні місця.

При ремонті і фарбуванні дисків, особливо з осьовим і радіальним биттям, та ще, якщо хочете пофарбувати диск в два кольори, сподіватися на себе не можна. Час витратите, а все одно на сервіс їхати доведеться. У нас можливе фарбування дисків  усіх типів: литих, кованих і сталевих (штампованих). Ми проводимо ретельну піскоструйну очистку і грунтування, застосовуємо особливо стійкі, добре лягаючи на метал фарби компанії Sikkens. Так що, поїздивши з рік після покупки машини по не кращим дорогам України, не засмучуйтеся, якщо звичайна автоемаль, якій забарвлюють диски самі виробники авто, облізла і потріскалася. Приїжджайте на  фарбування дисків до нас. Залиште на один день ваш автомобіль, і отримаєте назад машину, "одягнуту" з голки!

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби SikkensSikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3MМультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера GlobusБагаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби LesonalХарактеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.EПрофесійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1