VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter
VTEM skitter

СТО на Зеленій здійснює різні види ремонту двигунів: від простої настройки і регулювання до капітального ремонту з повною перебиранням двигуна. Завдяки застосуванню спеціалізованого обладнання, що використовується нашими майстрами, якість ремонту силових установок автомобілів не поступається фірмовим і дозволяє непогано зекономити.
Усі роботи, що виконуються на підставі виявлениих дефектів, проходять обов'язкове узгодження з власником машини.

 Ремонт ходової та двигуна: (050) 371 7358
 Не існує жодного автомобіля, що має вічний (або не зношується) двигун. Обов'язково приходить той час, коли він починає надмірно шуміти, постукувати, «їсти мастило відрами», змінюється колір диму вихлопу і т.д.
Наскільки зношені поршні і кільця оцінюється, зазвичай, за допомогою замірів компресії, залишкового вакууму і т.д. (при цьому, зазвичай, використовують різні прилади такі, як ендоскоп, мотор-тестер, компрессометр та інше устаткування). Але візуальним показником неполадок в двигуні служить, звичайно ж, збільшення витрати масла. У легкових машин граничним показником, зазвичай, вважається 1 літр на 1000 км. Реальна практика показує, що доводиться ставити авто на ремонт набагато раніше.

 Для уникнення неприємних ситуацій і непередбачених затарат, рекомендуємо проводити регулярне техобслуговування, а також діагностику двигуна вашого автомобіля.

СТО на Зеленій пропонує широкий асортимент послуг з технічного обслуговування, діагностики та ремонту бензинових і дизельних двигунів.

 
     комп'ютерна та технічна діагностика

      демонтаж (зняття) і розбирання двигуна,
    
дефектовка на предмет несправності,
    
підбір комплектуючих,що підлягають заміні,
    
ремонт головки блоку циліндрів,
      зборка двигуна з наступним регулюванням,
      ремонт системи охолодження,
    
ремонт паливної системи,
      ремонт вакуумної системи,
    
заміна масла, фільтрів в ДВЗ,
    
заміна ремнів і ланцюга грм,
    
промивка і заміна форсунок
 

На всі послуги надається гарантія!

 

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби Sikkens Sikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3M Мультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера Globus Багаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби Lesonal Характеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.E Професійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194