VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter
VTEM skitter

Результатом експлуатації автомобіля є старіння лакового покриття, втрата первинного вигляду, блиску, поява подряпин на ньому. Причин появи подряпин достатньо: неякісна мийка машини, пісок та мочалка, камінчики на дорозі, які вилітають з-під коліс автомобілів, зимова мряка, гілки дерев.

Поліровка автомобіля - це послуга, яка допоможе повернути вашому автомобілю первісний глянець, глибину кольору і створити захисний бар'єр на лакофарбових поверхнях, який буде відштовхувати бруд та воду, а також захищати від шкідливого впливу ультрафіолету.

 

Після мийки автомобіля, або після ремонту кузову, ми спостерігаємо як виділяються яскравим кольором свіжопофарбовані деталі, і відразу замислюємося про поліровці кузова. Поліровка кузова автомобіля поверне автомобілю первинний вигляд лакофарбового покриття, а також зробить різницю між пофарбованими і не пофарбованими деталями непомітною. В середньому, ціна повної поліровки автомобіля у нас становить від 1000 гривень. Якщо ви готуєте автомобіль на продаж, то якісно відполірований автомобіль підніметься в ціні на 600-900 доларів.

Є два основних способи полірування: абразивна відновлювальна поліровка і захисна поліровка. До вибору виду полірування потрібен розумний підхід і правильна оцінка стану вашого автомобіля. Ціна полірування кузова залежить від способу полірування, який ви виберете.

Відновлювальне полірування кузова автомобіля

Найдорожчим і трудомістким є абразивне полірування автомобіля. Абразивне відновлювальне полірування кузова - це механічний процес зняття абразивними пастами неглибоких подряпин і потертостей з лакофарбового покриття. Така поліровка забезпечує блиск і яскравість кольору протягом декількох років.

Відновлювальне абразивне полірування

Відновлювальне полірування кузова автомобіля складається з декількох етапів, використовуються полірувальні машинки. На першому етапі кузов повністю або частково обробляється дрібнозернистим наждачним папером. На другому - обробляють спеціальною грубозернистою пастою, а далі за допомогою більш дрібної емульсії і поролонового кола виконується чистова поліровка, поверхня доводиться до блиску.

Захисна (тефлонова) поліровка

Тефлонове полірування - це нанесення спеціального полімерного покриття, яке забезпечує захист кузова автомобіля при митті, має водо-і друдо відштовхуючий ефект, а також оберігає від вигорання та втрати блиску лакофарбове покриття автомобіля.

Поліровка фар

В процесі їзди на машині під впливом зовнішніх факторів на фарах автомобіля з'являються потертості, мікротріщини, вони мутніють і в подальшому автомобіль втрачає свою привабливість. Автомобільні фари втрачають свої оптичні властивості, блякле і розсіяне світло фар сліпить очі водіям зустрічних автомобілів.

Завдяки високому професіоналізму майстрів прозорість і блиск фар можна відновити за допомогою полірування.

Поліровка фар складається з декількох етапів. На кожному етапі полірування необхідне застосування полірувального кола відповідної жорсткості. Машинка для полірування повинна мати невисокі обороти, полірувальні круги або поверхню яку обробляють потрібно змочувати водою. В першу чергу обробка ведеться грубою пастою з великими абразивними частинками світлофільтри, щоб зняти старий шар пластику з бляклої поверхні, а далі - шліфуються сліди. По завершенню полірування фар вони знову стають як нові.

Довіряйте свій автомобіль тільки професіоналам. Тільки той фахівець, який мають багатий досвід і знання, якісно відновить і захистить ваш автомобіль. Поліровка кузова автомобіля і фар - вдихне нове життя в ваше авто. Ми гарантуємо проведення усіх робіт висококваліфікованими фахівцями та застосування якісних сучасних матеріалів. Вартість полірування фар в нашому центрі в середньому від 100 гривень.

Звертайтеся до нас! Запис на полірування автомобіля по тел .: (068) 024 1120

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби Sikkens Sikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3M Мультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера Globus Багаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби Lesonal Характеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.E Професійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194