VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter
VTEM skitter

Усе більше українців воліють стати власниками транспотних засобів. А оскільки будь-яке авто рано чи пізно ламається, то у більшості автовласників з'являється потреба у придбанні запчастин. Надійні нові чи б/в автозапчастини - це шанс вирішити проблеми, пов'язані з вашим автомобілем швидко і без зайвих витрат.

На сьогодні придбання автозапчастинв у Львові не є проблемою. Реалізація автозапчастин - дохідна справа, тому багато хтоцим займатися. Але вам, як покупцю, важливо розуміти, що запасні частини для іноземних автомобілів повинні не тільки підходити вашій машині, але і відрізнятися високою якістю і міцністю.

Один із напрямків діяльність нашого автосервісу - реалізація б/в та нових автозапчастин. 
Ми пропонуємо запчастини під замовлення, можлива доставка по Україні. Будь-яка машина неповторна, і лише спеціаліст може зрозуміти, які конкретно запчастини їй необхідні, тому запасні частини на замовлення - це шанс обрати деталі конкретно для вашого авто.

Важливими перевагами нашої фірми вважаються: можливість оплати готівкою, а так само і за безготівковим розрахунком; доступне місце розташування; невисокі розцінки на б/в запасні частини; величезний вибір запчастин.

Будь-який водій піклується про свій автомобіль, але воліє не витрачати кошти даремно, тому наші автозапчастини - високоякісні та оригінальні - задовільняють усі потреби покупців.

Розцінки на запчастини від нашої фірмі заслуговують окремої бесіди. Ми уважно вивчили, скільки коштують запасні частини для іноземних автомобілів у наших конкурентів, ми досліджуємо усі ринкові пропозиції і можемо зробити висновок, що в нашої фірми розцінки на запасні частини одні з найкращих.

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби Sikkens Sikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3M Мультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера Globus Багаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби Lesonal Характеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.E Професійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194