VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter
VTEM skitter

Ми використовуємо автофарби найбільш якісного бренду Sikkens та найкращі по співвідношенню ціна-якість бренду Lesonal. 

Контактний телефон: (068) 024 1120

Адреса: м. Львів, вул. Зелена, 115Б

{mosmap }

 

Наш автосервіс радий запропонувати своїм клієнтам саму затребувану послугу - комп'ютерний підбір фарби для автомобіля. Фарбування будь-якого транспортного засобу є досить складним технологічним процесом, і не кожен автосервіс може похвалитися наявністю даної послуги, адже для цієї процедури необхідні професійні інструменти, спеціальна фарбувальна камера, автомобільні емалі, висококваліфіковані майстри. Все це є у нас. Саме тому ми з легкістю візьмемося навіть за найскладніше фарбування, оскільки маємо можливість здійснити ідеальний підбір фарби для автомобілів за ціною, яка приємно радує наших клієнтів.

Комп'ютерний підбір фарби - ідеальний зовнішній вигляд автомобіля

Комп'ютерний підбір фарби для автомобіля є важливим етапом, які передує фарбуванню. Особливо актуальна дана процедура при виконанні локального фарбування кузова. Навіть незначні відмінності між забарвленим елементом і кольором кузова будуть істотно помітні, а це не дуже естетично і говорить про те, що роботу виконував дилетант. Для того щоб уникнути таких непорозумінь, наш автосервіс використовує комп'ютерний підбір фарби для автомобіля, і ціна даної послуги цілком виправдана, тому що наші колористи дуже точно підберуть необхідний колір, повністю відповідає оригіналу, гарантуючи отримання бездоганного результату.

Наші фахівці при підборі фарби враховують усі нюанси, які можуть статися з відтінком після сушки. Після такої процедури автомобільна емаль темніє, а отже, необхідно максимально точно підібрати колір з урахуванням передбачуваних змін.

Безумовно, ви можете самостійно підфарбувати подряпину, але у цьому випадку успіх операції гарантувати ви не можете. До речі, ціна на фарбування автомобіля не варто того, щоб власноруч псувати його зовнішній вигляд. Адже для отримання необхідного відтінку вам доведеться провести кілька експериментів, та й напевно у вас є спеціальна технологія для даного заходу. Наш фахівець на комп'ютері підбере потрібну фарбу, що вже саме по собі є гарантією відмінного результату.

До того ж фарбувати автомобіль вручну або навіть за допомогою розрекламованого пульверизатора - заняття досить кропітке і вимагає дотримання певних правил і вимог, які навряд чи маються місце у звичайному гаражі. Наш автосервіс обладнанний спеціальним боксом для фарбування автомобіля, який міститься в ідеальній чистоті, а під рукою досвідчених фахівців завжди знаходяться необхідні інструменти.

 

 

 

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби Sikkens Sikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3M Мультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера Globus Багаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби Lesonal Характеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.E Професійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194