VT CarRepair - шаблон joomla Окна

Щоб автомобіль завжди був справний, час від часу необхідно проходити технічний огляд або відвідувати автосервіс. В іншому випадку, якщо ви вчасно не усунете несправність, то вона може суттєво зменшити ваш фінансовий бюджет.

СТО на Зеленій займається ремонтом КПП вже досить тривалий час і можемо з упевненістю говорити про те, що маємо великий досвід в ремонті КПП.

Ми пропонуємо наступний перелік послуг:


     Повна діагностика КПП з виявленням усіх дефектів;

    Здійснюємо планову і повну заміну мастила в КПП ;
    
Здійснюємо демонтаж і монтаж КПП в процесі ремонту;
    
Виконуємо частковий ремонт КПП;
    
Відновлюємо заводські характеристики КПП;
    
При подачі заявки надаємо послуги з перевезення вашого авто

Усі вище перераховані послуги виконуються кваліфікованими фахівцями, що пройшли навчання  і відносяться до своєї роботи з повною відповідальністю.

 
Діагностика автомобілів виконується на сучасному обладнанні, і проводиться в кілька етапів. По-перше, якщо автомобіль має справну ходову частину, то він проходить тест-драйв. Після чого, наші досвідчені механіки отримують початкове уявлення про поломку КПП.

 Після тест-драйву, механіки перевіряють рівень мастила, його якість, а в окремих випадках на деяких моделях КПП здійснюють заміри внутрішнього тиску через спеціальний отвір.

Заключним етапом в діагностуванні КПП є зчитування кодів помилок за допомогою спеціалізованих електронних систем. Однак варто знати, що навіть найсучасніше обладнання не дасть вам точної інформації про те, наскільки зношені окремі вузли у вашій КПП. Щоб відповісти на це питання, необхідно здійснити розбір КПП. Як бачите, виконання ремонту АКПП є складним завданням, яку професійно зможуть виконати наші фахівці. Тому, щоб продовжити термін служби вашого автомобіля, ви можете відвідати наш спеціалізований автосервіс для виявлення та усунення неполадок з КПП та іншими системами керування вашого автомобіля.

 
На усі роботи надається гарантія!

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби Sikkens Sikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3M Мультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера Globus Багаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби Lesonal Характеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.E Професійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194