VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter
VTEM skitter

 

Мінімальні терміни ремонту

Гарантія на кузовні роботи і фарбування

Гнучка система знижок

Ремонт автомобілів усіх марок

Комплексний ремонт після ДТП

Евакуатор при ремонті

   

Малярно-кузовний ремонт будь-якої складності

Покраска автомобіля у Львові з гарантією

Ремонт бамперів та пластику

 Наш автосервіс спеціалізується на кузовному ремонту і фарбування автомобілів з ​​2008 року. Наш центр малярно-кузовного ремонту зарекомендував себе як універсальний, надійний, спеціалізований автосервіс у Львові з надання послуг, пов'язаних з ремонтом після ДТП , повного фарбування автомобіля  та локального фарбування. За 6 років ми пройшли шлях від фахової майстерні на чолі з майстром з 25-річним стажем в малярно-кузовному справі до авторитетного спеціалізованого центру, який на постійній основі співпрацює з дилерськими центрами, страховими компаніями, обслуговує фізичних та юридичних осіб.

 

В автосервісі «СТО на Зеленій» використовується виключно сучасне обладнання, яке дозволяє здійснювати якісне фарбування з дотриманням технології, кузовний ремонт будь-якої складності в мінімальні терміни і з використанням новітніх матеріалів:

• фарбувально-сушильна камера «Globus»; 
• стапель (робот) «Codhe»;

У нашому автосервісі для фарбування застосовуються високоякісні лакофарбові та витратні матеріали фірми «Sikkens» та «3М»  , точний підбір фарб здійснюється на технологічному обладнанні системи «Sikkens».

В автосервісі «СТО на Зеленій» нормативи трудомісткості робіт визначаються з міжнародного довідника «Audatex». 

 

Володіючи сучасними технологіями і багатим досвідом ремонту автомобілів по частині кузова і найвищим професіоналізмом у фарбуванні автомобілів, наш автосервіс пропонує комплекс високоякісних робіт з кузовного ремонту будь-якої складності на автомобілях будь-яких марок і виробників. Пріоритетний напрямок нашої роботи це кузовний ремонт у Львові і фарбування автомобіля у Львові . Крім того, у нас є досвідчені фахівці, які недорого і якісно виробляють ремонт бамперів та пластику .

Робочий персонал нашого автоцентру - це грамотні, висококваліфіковані фахівці, які знають новітні технології та методи малярно-кузовного ремонту . Гордістю нашого автосервісу є високоякісна  фарбування автомобілів . В цьому ми кращі з кращих! Переконайтеся самі! Ми даємо 100% гарантію на якість наших робіт.

До послуг наших клієнтів: евакуатор при ремонті, мінімальні терміни ремонту, індивідуальний підхід до кожного клієнта та його автомобілю, а також гнучка система знижок.

 

Автосервіс  пишається якістю своїх робіт і тим, що за останні шість років вийшов на неймовірно стабільний якісний рівень по ремонту автомобілів після ДТП та фарбування автомобілів.

З першого дня роботи ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр якісних послуг по ремонту після ДТП і реставрації, ремонт дрібних і сер'езних ушкоджень. Ми ремонтуємо автомобілі всіх марок.

Послуги нашого автосервісу по ремонту автомобілів - це повний пакет послуг для автомобіля, який включає в себе усі види робіт по відновленню кузова, лакофарбового покриття автомобіля і ремонту автомобіля після ДТП в цілому.

 

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби Sikkens Sikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3M Мультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера Globus Багаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби Lesonal Характеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.E Професійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194