VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter
VTEM skitter

 

Мінімальні терміни ремонту

Гарантія на кузовні роботи і фарбування

Гнучка система знижок

Ремонт автомобілів усіх марок

Комплексний ремонт після ДТП

Евакуатор при ремонті

   

Малярно-кузовний ремонт будь-якої складності

Покраска автомобіля у Львові з гарантією

Ремонт бамперів та пластику

 Наш автосервіс спеціалізується на кузовному ремонту і фарбування автомобілів з ​​2008 року. Наш центр малярно-кузовного ремонту зарекомендував себе як універсальний, надійний, спеціалізований автосервіс у Львові з надання послуг, пов'язаних з ремонтом після ДТП , повного фарбування автомобіля  та локального фарбування. За 6 років ми пройшли шлях від фахової майстерні на чолі з майстром з 25-річним стажем в малярно-кузовному справі до авторитетного спеціалізованого центру, який на постійній основі співпрацює з дилерськими центрами, страховими компаніями, обслуговує фізичних та юридичних осіб.

 

В автосервісі «СТО на Зеленій» використовується виключно сучасне обладнання, яке дозволяє здійснювати якісне фарбування з дотриманням технології, кузовний ремонт будь-якої складності в мінімальні терміни і з використанням новітніх матеріалів:

• фарбувально-сушильна камера «Globus»; 
• стапель (робот) «Codhe»;

У нашому автосервісі для фарбування застосовуються високоякісні лакофарбові та витратні матеріали фірми «Sikkens» та «3М»  , точний підбір фарб здійснюється на технологічному обладнанні системи «Sikkens».

В автосервісі «СТО на Зеленій» нормативи трудомісткості робіт визначаються з міжнародного довідника «Audatex». 

 

Володіючи сучасними технологіями і багатим досвідом ремонту автомобілів по частині кузова і найвищим професіоналізмом у фарбуванні автомобілів, наш автосервіс пропонує комплекс високоякісних робіт з кузовного ремонту будь-якої складності на автомобілях будь-яких марок і виробників. Пріоритетний напрямок нашої роботи це кузовний ремонт у Львові і фарбування автомобіля у Львові . Крім того, у нас є досвідчені фахівці, які недорого і якісно виробляють ремонт бамперів та пластику .

Робочий персонал нашого автоцентру - це грамотні, висококваліфіковані фахівці, які знають новітні технології та методи малярно-кузовного ремонту . Гордістю нашого автосервісу є високоякісна  фарбування автомобілів . В цьому ми кращі з кращих! Переконайтеся самі! Ми даємо 100% гарантію на якість наших робіт.

До послуг наших клієнтів: евакуатор при ремонті, мінімальні терміни ремонту, індивідуальний підхід до кожного клієнта та його автомобілю, а також гнучка система знижок.

 

Автосервіс  пишається якістю своїх робіт і тим, що за останні шість років вийшов на неймовірно стабільний якісний рівень по ремонту автомобілів після ДТП та фарбування автомобілів.

З першого дня роботи ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр якісних послуг по ремонту після ДТП і реставрації, ремонт дрібних і сер'езних ушкоджень. Ми ремонтуємо автомобілі всіх марок.

Послуги нашого автосервісу по ремонту автомобілів - це повний пакет послуг для автомобіля, який включає в себе усі види робіт по відновленню кузова, лакофарбового покриття автомобіля і ремонту автомобіля після ДТП в цілому.

 

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби SikkensSikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3MМультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера GlobusБагаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби LesonalХарактеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.EПрофесійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1
Покраска автомобіля

Покраска автомобіля

Фарбування авто - це справа для висококваліфікованих фахівців, які проведуть фарбування автомобіля у фірмовій фарбувальній камері Детальніше
Комп'ютерний підбір автофарб Sikkens, Lesonal

Комп'ютерний підбір автофарб Sikkens, Lesonal

Послуга безкоштовна. Наші фахівці при підборі фарби враховують усі нюанси, які можуть статися з відтінком. Детальніше
Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Рихтування кузова авто - процес відповідальний, кропіткий і досить трудомісткий Детальніше
Діагностика автомобіля перед купівлею

Діагностика автомобіля перед купівлею

Навіщо перевіряти кузов нового чи вживаного автомобіля? Детальніше
Локальний ремонт

Локальний ремонт

Локальний кузовний ремонт і фарбування автомобіля у Львові за 3 години. Локальний ремонт кузова без демонтажу деталей Детальніше
Полірування автомобіля

Полірування автомобіля

це послуга, яка допоможе повернути вашому автомобілю первісний глянець, глибину кольору і створити захисний бар'єр на лакофарбових поверхнях Детальніше
Фарбування дисків

Фарбування дисків

Якісне відновлення вигляду дисків та фарбування в один чи декілька кольорів Детальніше
Плівка на авто

Плівка на авто

Забудьте про дорогий тюнинг! Обклеювання авто плівкою - найкраще рішення! Ця послуга доступна кожному Детальніше
Ремонт бамперів та пластику

Ремонт бамперів та пластику

Існує декілька варіантів ремоту бамперів, обрання потрібного варіанту проводиться нашими спеціалістами Детальніше
Ремонт двигунів

Ремонт двигунів

Якість ремонту не поступається фірмовим сервісам і дозволяє непогано зекономити Детальніше
Автозапчастини

Автозапчастини

Ми пропонуємо запчастини під замовлення, можлива доставка по Україні Детальніше
Ремонт КПП

Ремонт КПП

Щоб автомобіль завжди був справний, час від часу необхідно проходити технічний огляд або відвідувати автосервіс. В іншому випадку, якщо ви Детальніше
 • 1