VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter
VTEM skitter

З плином часу змінюється все. І технології, задачі.
Якщо раніше при фарбуванні автомобіля стояла задача захистити його від корозії, то зараз фарба повинна не тільки захистити, а й додати автомобілю яскравості, елегантності або ж навпаки - зухвалості. Фарбування автомобіля - це, можна сказати, мистецтво!

Технологія фарбування автомобіля в умовах автосервісу відрізняється від технології фарбування автомобіля на заводі, так як немає можливості занурити кузов в фарбу і нагріти його до дуже високої температури.

Все починається з того, що з кузова видаляються всі деталі, проводиться вирівнювання поверхні. Потім майстри з фарбування автомобілів переступають до шліфування.
Шліфування проводиться без води, це підвищує швидкість виконання робіт, а й підвищує кількість пилу. Цей недолік легко усувається додатковою вентиляцією і пилоулавлювачами. Шліфування потрібно для видалення корозії, зняття старого шару фарби. Перед фарбуванням автомобіля поверхня вирівнюється до ідеально форми, згладжуються подряпини.

Наступний підготовчий етап фарбування автомобіля - це грунтовка.
На чисту металеву поверхню кузова автомобіля наносять ортофосфорну кислоту, потім промивають і сушать. Після цього наноситься шар грунтовки і майстри з фарбування авто приступають безпосередньо до фарбування автомобіля.

Для покраски автомобіля відправляють в спеціальну фарбувальну камеру, де дотримануються ідеальні умови для фарбування автомобіля.
Обстановка у фарбувальній камері майже як в операційній:

 • Стерильна чистота
 • Постійний приплив відфільтрованого повітря
 • Температура у фарбувальній камері - 60-80 ° С
 • Відсутність вибухонебезпечних предметів

Суміш для фарбування автомобіля готують в спеціальних змішувальних пристроях або змішуючий ємності.

Зараз для фарбування автомобілів широко використовуються двокомпонентні фарби на основі поліакрилових смол, змішаних з невеликою кількістю затверджувача. Фарбу наносять у два шари.
На ґрунтовку наноситься перший шар фарби і дають висохнути, поки поверхня не стане матовою і однорідною. Потім наноситься другий шар, основний. І знову, після нанесення фарби на автомобіль, Вичікують час, поки поверхня не висохне і не з'явиться матовий блиск.

Після нанесення фарби на кузов автомобіля наноситься подвійний шар лаку. Проводиться сушка та полірування.
Вище описаний один з розповсюджених способів фарбування автомобіля.

На сьогоднішній день використовуються різні сучасні технології та матеріали для фарбування автомобіля. Але треба не забувати, що тільки наявність супер - сучасних матеріалів для фарбування автомобіля гарантують відмінний результат.

Фарбування авто - це справа для висококваліфікованих фахівців, які проведуть фарбування автомобіля у фірмовій фарбувальній камері, з дотриманням усього технологічного процесу і одними з най кращих матеріалів.

 

Використовуємо

 • Фарби Sikkens

  Фарби Sikkens Sikkens є преміум бренд компанії AkzoNobel, одного з провідних світових постачальників фарб та послуг з ремонту автомобілів. Їхнє партнерство з McLaren об'єднує два компанії світового класу з однаковими бажаннями до інновацій і розробці нових покриттів для вимогливого світу Формули 1.
 • Матеріали 3M

  Матеріали 3M Мультинаціональна корпорація, що виробляє високоякісні матеріали для ремонту автомобілів. Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів
 • Покрасочна камера Globus

  Покрасочна камера Globus Багаторівнева система фільтрації повітря, відсутність пилу, безперервний контроль температури, стерильна чистота. Тільки покрасачна камера забезпечує ідеальні умови фарбування.
 • Фарби Lesonal

  Фарби Lesonal Характеристики фарби: економічна, надійна, відома своєю чудовою колірної точністю і легкістю використання
 • Стапель C.O.D.H.E

  Стапель C.O.D.H.E Професійне обладнання для кузовного ремонту. Коррекція геометрії кузова, форми авто, усунення складних пошкоджень.
 • 1

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/sanio196/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194