Ми використовуємо найкращі по співвідношенню ціна-якість автофарби бренду DYNACOAT. 

Контактний телефон: (096) 6260356                                       

Адреса: м. Львів, вул. Луганська, 7

Наш автосервіс радий запропонувати своїм клієнтам саму затребувану послугу - комп'ютерний підбір фарби для автомобіля. Фарбування будь-якого транспортного засобу є досить складним технологічним процесом, і не кожен автосервіс може похвалитися наявністю даної послуги, адже для цієї процедури необхідні професійні інструменти, спеціальна фарбувальна камера, автомобільні емалі, висококваліфіковані майстри. Все це є у нас. Саме тому ми з легкістю візьмемося навіть за найскладніше фарбування, оскільки маємо можливість здійснити ідеальний підбір фарби для автомобілів за ціною, яка приємно радує наших клієнтів.

Комп'ютерний підбір фарби - ідеальний зовнішній вигляд автомобіля

 

Комп'ютерний підбір фарби Dyna для автомобіля є важливим етапом, які передує фарбуванню. Особливо актуальна дана процедура при виконанні локального фарбування кузова. Навіть незначні відмінності між забарвленим елементом і кольором кузова будуть істотно помітні, а це не дуже естетично і говорить про те, що роботу виконував дилетант. Для того щоб уникнути таких непорозумінь, наш автосервіс використовує комп'ютерний підбір фарби для автомобіля, і ціна даної послуги цілком виправдана, тому що наші колористи дуже точно підберуть необхідний колір, повністю відповідає оригіналу, гарантуючи отримання бездоганного результату.

Наші фахівці при підборі фарби Dyna враховують усі нюанси, які можуть статися з відтінком після сушки. Після такої процедури автомобільна емаль темніє, а отже, необхідно максимально точно підібрати колір з урахуванням передбачуваних змін.

Безумовно, ви можете самостійно підфарбувати подряпину, але у цьому випадку успіх операції гарантувати ви не можете. До речі, ціна на фарбування автомобіля не варто того, щоб власноруч псувати його зовнішній вигляд. Адже для отримання необхідного відтінку вам доведеться провести кілька експериментів, та й напевно у вас є спеціальна технологія для даного заходу. Наш фахівець на комп'ютері підбере потрібну фарбу, що вже саме по собі є гарантією відмінного результату.

До того ж фарбувати автомобіль вручну або навіть за допомогою розрекламованого пульверизатора - заняття досить кропітке і вимагає дотримання певних правил і вимог, які навряд чи маються місце у звичайному гаражі. Наш автосервіс обладнанний спеціальним боксом для фарбування автомобіля, який міститься в ідеальній чистоті, а під рукою досвідчених фахівців завжди знаходяться необхідні інструменти.